Pulmavideo hinnad

“In dreams and in love there are no impossibilities.”

Janos Arnay

 

 

Pulmavideo hind sõltub mitmest tegurist, kuid peamiselt sellest, mida te lõpptulemusena näha soovite. Tavaliselt pakun ma kolme eri võimalust pulmavideo tegemiseks:

Eriti suur pulmavideo ehk kus filmin terve päeva teie ägedat pulmapäeva. Alustades hommikul teie esimese naeratusega ning lõpetades tordiga või siis ametliku lõpuga. Samuti lisanduvad siia droonikaadrid 2 -3 tundi, vastavalt teie valitud ajale. Lõpptulemusena saate traileri ja pikema pulmavideo, mis mõlemad sisaldavad lahedaid droonikaadreid.

Äge keskmine pulmavideo. Siin samamoodi olen teiega koos alates hommikust kuni õhtu ametliku lõpuni, välja jäävad droonikaadrid. Lõpptulemusena saate 30-40 minutilise pulmavideo ja ägeda traileri.

Vallatu ja lühike pulmavideo. See on kõige lühem videopakett, aga ajaliselt olen teiega sama kaua. Ainult filmitav kogus on väiksem ning lõpptulemuseks tuleb 4-7 minutiline trailer pulmavideo.

 

Kui neist miski äratas huvi, siis kirjuta mulle info@kristiin.ee Siis saan teha teile personaalse pakkumise, sõltuvalt teie asukohast ning muudest soovidest.